0 szt. (0,00 zł)

Dynia łuskana POLSKA EKOLOGICZNA

  • Dynia łuskana POLSKA EKOLOGICZNA

Dynia łuskana to pestki dyni, które pochodzą z certyfikowanych, kontrolowanych i ekologicznych gospodarstw rolnych na terenie Polski. Pestki dyni są idealnym dodatkiem do pieczywa, posiadają również wiele innych zastosowań. Jednak najbardziej polecane jest spożycie pestek "na surowo", bez obróbki termicznej. W taki sposób dostarczysz swojemu organizmowi składników, które są najbardziej potrzebne. Nasze pestki dyni pochodzą z Polski, co jest rzadkością w sklepach tradycyjnych i internetowych. Większość dostępnych pestek dyni pochodzi z CHIN.


WŁAŚCIWOŚCI PESTEK DYNI:


Pestki dyni słyną ze swoich właściwości. Ich regularne spożywanie przyczyni się do poprawy twojego stanu zdrowia. Ponadto z uwagi na obecność tryptofanu są pomocne przy bezsenności i niepokoju. Pomogą przy zwalczaniu pasożytów w organizmie. To nie koniec zalet! Tylko pół szklanki pestek dyni wystarczy, abyś zapewnił sobie dzienne spożycie magnezu. Co to oznacza? Jeśli masz problemy ze skurczami mięśni, stresem, a twoje paznokcie i włosy są słabe, to może być twój sposób na poprawę tej sytuacji. 


JAK JEŚĆ PESTKI DYNI?


Oczywiście najlepszym wyjściem jest spożycie "na surowo", jednak znana jest praktyka prażenia pestek. Tu trzeba zaznaczyć, że nie można tego robić dłużej niż 20 minut. Po ponad 20 minutach prażenia pestki dyni tracą swoje wartości odżywcze. Pestki dyni sprawdzają się jako dodatek do chleba czy wszelakich sałatek.Kraj pochodzenia: Polska

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!

Dostępność: ■  W magazynie
  • 15,00 zł


Dostępne opcje


0 Opinii / Napisz opinię

Podziel się opinią o produkcie! a zdobyte punkty wymieniaj na zniżki!