0 szt. (0,00 zł)

Chipsy bananowe

  • Chipsy bananowe

Chipsy bananowe są to suszone plasterki banana. Doskonale sprawdzają się jako dodatek do musli, ale także jako bezpośrednia przekąska. Chips bananowy, tak jak zwyczajny banan jest bogatym źródłem potasu, a także witaminy B. Dzięki tym właściwościom, chips pomaga się skoncentrować, szczególnie pomocny jest przy nauce i pracach umysłowych. Spożywanie małych porcji takiej przekąski obniża poziom stresu. Chips bananowy jest smażony, jednak zapewniając najwyższy standard naszych produktów, jest on smażony na zdrowym oleju kokosowym. Jeśli jesteś na diecie, to takie właśnie chipsy będą fantastycznym uzupełnieniem chęci "słodyczy", a jednocześnie uzupełnią twój organizm o wiele składników mineralnych. 

Dzięki temu, że banan w takiej formie ma postać suszoną, jest łatwiej przyswajalny przez organizm. Również o wiele dłużej zachowuje świeżość niż zwykły banan ze względu na ususzenie.

Dzięki opakowaniu typu doy-pack chipsy bananowe można w każdej chwili szczelnie zamknąć, przez co zachowuje świeżość oraz smak.


Kraj pochodzenia: Filipiny


Chips bananowy zawiera:

- suszony banan - 70,4%

- cukier 19%

- olej kokosowy 10,57%

- aromat bananowy - 0,03%


Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!

Dostępność: ■  W magazynie
  • 10,00 zł


Dostępne opcje


0 Opinii / Napisz opinię

Podziel się opinią o produkcie! a zdobyte punkty wymieniaj na zniżki!